BAL CHOINKOWY W NASZYM PRZEDSZKOLU- 2018 r.

Dzień Babci i Dziadka- 2018 r.

W dniu dzisiejszym, w grupie Słoneczka odwiedzili nas niesamowici goście, a byli nimi Dziadkowie i Babcie naszych przedszkolaków. Z okazji ich święta Słoneczka przygotowały występ artystyczny, a na zakończenie wręczyły własnoręcznie robione świeczniki. Dziękujemy za wspólną zabawę.

 

Warsztaty bożonarodzeniowe

Święta tuż, tuż. My też się szykujemy. Do przygotowań zaprosiliśmy rodziców, którzy 15 grudnia wzięli udział w warsztatach bożonarodzeniowych przygotowanych przez nasze Panie. Wspólne kolędowanie, zabawy, a na koniec przygotowanie dekoracji świątecznych, pocztówek i dekorowanie przepysznych pierniczków, które sami piekliśmy z rodzicami w domu. Magia zbliżających się Świąt udzieliła się wszystkim.

Niesamowite zajęcia naukowe

KONKURS RECYTATORSKI “MIKOŁAJKOWA GALA PRZEDSZKOLAKÓW”– 7 GRUDZIEŃ 2017 r. Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku

Mikołajki

Królowa  Śniegu

Przyszedł czas na pierwsze doznania teatralne w naszym przedszkolu, a że zima w pełni to właśnie „Królowa Śniegu” dostarczyła nam  ogromnych wrażeń. Niektórzy z nas nawet popróbowali aktorstwa i całkiem się nam  to spodobało.  Z niecierpliwością czekamy na kolejne przedstawienia.

Pasowanie

Wreszcie nadszedł długo oczekiwany dzień w przedszkolu-Dzień Pasowania na Przedszkolaka. Był to dzień pełen emocji dla wszystkich, do którego bardzo długo się przygotowywaliśmy. Wszystkich zebranych przywitała pani Dyrektor. Po wystąpieniu pani Dyrektor  przeszliśmy do części artystycznej – piosenek i wierszy przygotowanych dla naszych rodziców. Po części artystycznej nastąpiła wielka chwila- pani Dyrektor pasowała każdego na przedszkolaka i wszyscy otrzymali dyplomy przedszkolaka.  Na koniec czekała na nas prawdziwa uczta i niespodzianka  – przygotowana przez  jedną z mam -przepiękny i bardzo smaczny tort.  Dzień ten dostarczył nam mnóstwa niezapomnianych wrażeń.

Dzień Praw Dziecka- 22.11.2017 r.

Dary jesieni

Nadszedł czas jesieni, więc nie sposób nie skorzystać z darów które nam przyniosła.

 

Światowy Dzień Zwierząt

W październiku obchodziliśmy w naszym przedszkolu Światowy Dzień Zwierząt. Naśladowaliśmy odgłosy i ruchy wykonywane przez różne zwierzaki. Popatrzcie sami.

Dzień Edukacji Narodowej

W poniedziałek uroczyście obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Edukacji Narodowej- święto wszystkich przedszkolaków i ich nauczycieli. Grupa Serduszek a panią Agnieszką przygotowała z tej okazji pierwszy występ artystyczny. Pani Dyrektor wręczyła prezenty każdej grupie a Panie otrzymały tytuły i dyplomy Najlepszych nauczycielek na świecie.

Zapraszamy na fragment występu z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dzieci =Dzieciom i swoim Paniom. Łzy wzruszenia i radości z ich radości. O Brawa prosimy . Wspaniale dzieci-))) jesteśmy z Was dumni. Piękny występ.

Opublikowany przez Przedszkole Aniołki w Białymstoku na 16 października 2017

Codzienne zabawy, a przy tym nauka.

W naszym przedszkolu się świetnie się bawimy, a przy tym wielu nowych rzeczy się uczymy i żadnego dnia się nie nudzimy.

Cała Polska czyta dzieciom i my też 

 

 

Dzień Chłopaka

Wszystkiego najlepszego Nasi Panowie!!!

Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września wszyscy w przedszkolu uroczyście obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Tego dnia na zajęciach poznaliśmy genezę tego święta. Uważnie wysłuchaliśmy opowiadania jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti. Historia ta uświadomiła przedszkolakom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności, talenty, które gdzieś tam drzemią głęboko i czekają na nasze odkrycie.

 

Pierwszy Dzień w Przedszkolu

Drugi Dzień Adaptacji

Dni Adaptacyjne

Zabawki i pomoce multimedialne

Przedszkole Niepubliczne Aniołki w Białymstoku